O nás

Snahou a cílem našeho pracoviště je pomáhat v klidném a příjemném prostředí naší kliniky všem našim pacientům v jejich snaze o zlepšení svého zevnějšku, a tím zvýšit jejich sebevědomí, přitažlivost a radost ze života.

MUDr.Zuzana Černá, Ph.D., vedoucí lékařka

Kdo se o Vás bude starat?

Operační tým tvoří zkušení odborníci s dlouholetou praxí v oboru plastické a estetické chirurgie v Kanadě, USA a České republice. Operace jsou prováděny v moderním operačním sálovém komplexu co nejšetrnějším způsobem a s využitím nejnovějších metod a postupů. Po vzoru amerických a kanadských klinik je většina operačního vybavení jen na jedno použití a po každé operaci se likviduje.

Operační výkony jsou prováděny v celkové nebo místní anestezii, s minimální dobou hospitalizace a dokonalou pooperační péčí. Jako nadstandardní péči nabízíme i vlastní soukromou ošetřovatelku na jednolůžkovém pokoji, která s pacientem prochází všemi etapami zákroku a pomáhá překonat předoperační stres a zvládat pooperační obtíže. Máme též k dispozici školený personál, který hovoří anglicky a německy.

Poznejte náš tým

MUDr. Zuzana Černá, Ph.D.
plastický chirurg
a vedoucí lékařka kliniky
Curriculum Vitae
MUDr. Helena Singerová
plastický chirurg
Curriculum Vitae
Markéta
Manažerka kliniky
pan Kozák
Řidič kliniky
Tým Laderma

Virutální prohlídka


EN
en
DE
de
CZ
cz